KONST / Litografier / Litografi 7652221
*
nr 765 2221
Litografi
efter Zorn, motivets mått: 29x20
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juni 2012
kl 17:29:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/6 17:50:39
1
Vinnande bud
17/6 18:17:32
2
150 kr
17/6 22:31:09
3
350 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn grafik litografi litografier svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:51
-
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:08
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:28
*
Litografi
nr 765 2221
Litografi
efter Zorn, motivets mått: 29x20
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juni 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/6 17:50:39 | 1 | Vinnande bud |
17/6 18:17:32 | 2 | 150 kr |
17/6 22:31:09 | 3 | 350 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn grafik litografi litografier svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:51 -
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:08 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:28